Powrót do wersji kolorowej Zmień kolorystykę
Wybierz kolorystykę, która jest dla Ciebie najwyraźniejsza Żółte odnośniki
Biały tekst
Żółte, podkreślone odnośniki
Żółty tekst
Białe odnośniki
Żółty tekst
Anuluj

Aktualności - PO KLucz do biznesu 2!

Lider Projektu – Wojewódzki Urząd Pracy oraz Partnerzy Projektu – Powiatowe Urzędy Pracy województwa opolskiego informują, że REKRUTACJA DO NABORU NR III do projektu PO KLucz do biznesu 2! w ramach Działania 6.2 Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia, Priorytet VI Rynek pracy otwarty dla wszystkich Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007 – 2013


Termin składania  dokumentów:  4.12.2013 r.  – 13.12.2013 r.

 

Osoby zainteresowane uczestnictwem w Projekcie składają dokumenty w Biurze Partnera Projektu, w którym Kandydat jest zarejestrowany jako osoba bezrobotna, w godzinach 10:00 - 14:00.


Miejsce składania dokumentów: Biuro Projektu Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie.


Prosimy o zapoznanie się z zaktualizowanym Regulaminem rekrutacji oraz Regulaminem przyznawania środków finansowych na rozwój przedsiębiorczości (dokumenty dostępne są w zakładce „Dokumenty do pobrania”).

Autor: Aurelia Szyszka
Data publikacji : 2013-12-04

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupolesno.pl/kontrast/index/view/n_id/51

Powrót do aktualności